Yelken açmalıyım o denizlere diyenlerin hep rüzgarı olduk. İşte, engin denizlere yelken açıp başarılarıyla bizi onurlandıran öğrencilerimiz : 

ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
HAZAL AKMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
CANSU ATMACA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi
ECEM SONGELEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat Fakültesi
ASLIHAN SAYGILI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası İlişkiler
ZEYNEP KELEŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi
DOĞAN IŞIK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
GÖNLÜM ERDAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fizik Mühendisliği
SEMİH ÖZTREVES İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
SELİM ALTIOKLAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi (İktisat)
HAYRİYE HAZAL ÖNDER MARMARA ÜNİVERSİTESİ İktisadi Bilimler Fakültesi Ekonometri
ZEYNEP SU KURULTAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar (İng) (Destek burslu)
VEDAT AKÇE KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği (İng.)
AYŞE MELİN DÖKMECİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
CEM ZİYA GÜRSOY SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Doğa Bilimleri Fakültesi
ELİF AKICI KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler (İng.) Destek burslu
AFFAN ALTUN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (İng.) Destek burslu
İDİL APARI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (İng.) Onur burslu
TUNCA ÖZEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Doğa Bilimleri Fakültesi
MUSTAFA EMİR ERDEM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği
CENAN AZERİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği (İng.)
NÜKHET GÜLNUR TANERİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Doğa Bilimleri Fakültesi
MERT YANTAÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İng.)
SÜREYYA UMUR DURU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (İng.) Burslu
İREM ÖZYURTCU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (İng.)
CAN FRANKO KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Fakültesi (İng.)
LEVENT TÜKER MARMARA ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
EZGİ TEKSOY SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Doğa Bilimleri Fakültesi
NESYA KÜÇÜK KOÇ ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat İngilizce B. Fak. Psikoloji (İng.)
METİN BENLEVİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Makine Müh. (İng.)
NİMET TÜLÜMEN BAHÇEŞEHİR ÜNİV. Çevre Mühendisliği
ÖMERCAN SAVAŞ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fak.
ERDEM KURUM IŞIK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Sayısal Prog. (%50 Burslu)
ÇAĞLAR EMRE ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İşletme (Baş. Burslu)
KAĞAN DUMANLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
PERAN COŞKUN SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Müh. Doğa Bilimleri
ORÇUN CAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği
SERRA MOLİNAS KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
GAMZE ŞİŞİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İng.)
KAAN KÖSEMEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
HAKAN BİLGİNER SABANCI ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Yön. Bilim Fak.
ONUR ÇİÇEK SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Müh. Doğa Bilimleri Fak.
PAYE YAZICIOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Müh. Doğa Bilimleri Fak.
EMİR BURSA KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
CANSU ECE FERİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
ZEYNEP AKDENİZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
EFE YALIN DEMİRATA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat Fak. Fizik
JİREN ÖZARMAĞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat Fak. Fizik
EMİNE ÇİPRUT KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
AYHAN KEREM ÜLGEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Kimya-Biyoloji Mühendisliği (İng.)
ECE ŞİŞİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fak. Kimya-Biyoloji Mühendisliği (İng.)
SAHRA IŞILDAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
SELİN İNAL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İşletme (Baş. Burslu)
BİRCE ÖZKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İng.)
MERVE YEŞİL KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İng.)
ONUR UZAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi
SENA YALLAGÖZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İng.)
SEDA ÖNEY KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İng.)
MERVE ÜLSEVEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İng.)
İBRAHİM POLAT KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İng.)
GÖKÇE NUR KARATAŞ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İktisat (İktisadi ve İdari ve Sos. Bilimler Fak.)
ALİ ALKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İng.)
İLKYAZ KOCATEPE İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İletişim Fakültesi Sinema Televizyon (%50 Burslu)
GONCA TUNÇER İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat Fakültesi Matematik (Burslu)
AKAL TÖLEGEN İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası İlişkiler
DUYGU TÜRKYILMAZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İletişim Fak. Reklam Tasarım ve İletişim (Destek Burslu)
MECİT ÖZGÜLER İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Tasarım Fakültesi Endüstri Mühendisliği
ÖMER BERKAY EKEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Ticari Bilimler Fak. Turizm ve Otel İşletmeciliği (Destek Burslu)
MÜGE MUSLUBAŞOĞLU İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
SADIK BERKİ TAŞKIN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği
SERGÜN BUĞRA ÇETİNER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İşletme (Baş. Burslu)
BÜŞRA ÖZGÜLTEKİN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Müh. Mim. Fak. Mimarlık Fakültesi
NAZLI TUĞÇE BAŞIBÜYÜK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat Fak. Psikoloji
ŞEFİK MURAT BULAD İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ Ticari Bilimler Fakültesi (Bankacılık ve Finans)
YAĞIZ ONGUN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Ticari Bilimler Fakültesi (Yönetim Bilişim Sistemleri) (Destek Burslu)
SİNEM SAYAN HALİÇ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi Mimarlık
SİNA KARACA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Müh. Mim. Fak. (Sistem Mühendisliği)
ELİF TAVUSBAY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Müh. Mim. Fak. (Sistem Mühendisliği)
ONUR TANRIKULU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi
DUYGU GÜLOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme
MERT NAZLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme
ÖMER ÇEŞİT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi
DEMİR CEM KURİŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme-Ekonomi
PINAR ARPACIOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme
HAZAL BİBERCİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İletişim Fakültesi Sanat Yönetmeni
 ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
DORUKAN AKSOY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANIL KAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FATİH KONUŞUR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZ KUZU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
NİLAY ALPDOĞAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
KEREM KADER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
EDA AKTEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
IRMAK ÖNARSLAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
BURCU MİRKELAM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
ASLI HAS İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FUNDA GÜLEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SERHAN İŞCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ ÖZGÜRCAN POZANTI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELİS İLBAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ORTAÇGİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
HARUN KOHEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
YUSUF KURUNER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
HANZE ÖZHİSAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
NEJAT GÖKER SUNGUROĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UZAY MÜHENDİSLİĞİ
KARİN ENDER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
TOLGA KÜÇÜKÇOLAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ÖZTÜRK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA
RIFKI GÖKHAN KIRAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
EZGİ DOĞAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP GÜRSOY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
ULAŞ DENİZ KARAVELİOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DİLARA İLHAN ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
MELİH BENLEVİ İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EFE SÜREKLİ ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
CANSU AZUN ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ECE UZUNOĞULLARI ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MELTEM MANAV GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
EBRU TEPELER GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ
MURAT BOZLUOLÇAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH. (D. BURSLU)
ALİCAN OĞUZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLĞİ (D. BURSLU)
ÜZEYİR ULUÇ HATİP KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EGE OZAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP KARDEŞLER KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SAFA KÜÇÜKER KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET MERT ÜLKÜ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN AYDIN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN GİDON KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜH. (D. BURSLU)
ECE BOYDAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
İZLEM GÖRER KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİCAN KIBRISLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ E.-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BÜKE ŞEDEK KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
CEM BAYDAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ECE ÇAMLIBEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SELİN AKYÜREK KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ÖMER SÜT KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MUSTAFA KEMAL DENİZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
HÜSEYİN GÜNEŞ SARMAT KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SEZEN İNCE KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MURATCAN OĞUZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
LERİ YAMAN SADUK KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
MEHMET DEMET KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
ÖZGE OKTAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
ERDİ BASTIYALI KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
EKİN ÖZONGUN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
İLKER NAHMİAS KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
HANDE DENİZ GÖNENÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
HÜLYA ZEYNEP HATİP KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (B. BURSLU)
ALP ATASOY KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SEREN AVCILAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FURKAN YURTBAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NESRİN BURCU SEVEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
FATMA BURCUM EVGİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MEHVEŞ MERTCAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ (İ.Ö.)
EMİR AKIN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
EROL ERTAŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
DENİZ MADEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
BURCU ULUSOY SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
MEHMET SANLI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
ALİ OZAN ERVERDİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
CAN DEMİRER SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
GÜLSER GİZEM ÇELTEKLİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
ELİF HANDE KIRÇUVAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
ALTUĞ ÇELİKEL SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
KEREM ÖZGEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ
YİĞİTCAN YILDIZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ
SENA KORAY SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ
ELA ATİLLA SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ
KIVANÇ BAŞKAYA SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ
MELİKE AVDAGİÇ SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ
YASEMİN SUCU SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ
DEFNE CAMCIOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER
DENİZ TAŞAR SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER
IŞIL KUNTSAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER
BATUHAN BAYBALI SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER
SAHRA ÖZGÜLER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE ÜNVER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
RENGİN ECE ILICALI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FRANSIZCA)
DURU ÖZDEMİR MİMAR SİNAN G. S. ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
HAKAN ORHON BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ERDOĞAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (KAPSAMLI BURSLU)
İSMAİL MERT ARIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50 BURSLU)
DEMET BAŞARAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
GÜNEŞ GÜL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EYLÜL KÜBRA ABAY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EDİZ ANAVİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARDA BLEDA UYSAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ATA MURAT ONURGÜDER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK-BİLGİSAYAR (%50 BURSLU)
BÜŞRA YILDIRIM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MERTKAN ZAPÇI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARAARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
BERİL PAKSOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İREM YURTSEVER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
AYŞE GÖKÇİMEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
ALTUĞ ALTINBAŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
PINAR ÖZKAŞIKÇI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
NACİ EMİRHAN CÜNBÜŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU)
FERİT ÖZLÜ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%50 BURSLU)
CİVAN MERT İNCİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI FİNANS (%50 BURSLU)
ALANGOYA AYŞEGÜL ATEŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
ROYS YAHYA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
EMİNE SELİN AYDEMİR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
CAN ARSLAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
ECE KARAER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
YETKİN EĞİLMEZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ (BAŞARI BURSU)
ARAS GÜLTEKİN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLĞİ
İHSAN GURUR LALOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAY TURGUT YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET B. VE U. İLŞK. (FRNS.-D. BURSLU)
SİMGE BIÇAKÇI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE O.İŞLETMECİLİĞİ (D. BURSLU)
ARNO CAN ALTINMAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLĞİ
EMRE AĞCA İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SENA UĞUR CANSIZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI
ZAFER ÖMER ÖZALP KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMİR PİLTEN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ KİMYA
ZEYNEP ERCAN FIRAT ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ
ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
İNCİ İDİL ÜNVER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
ATAY RIZA ATEŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM OKUCU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM TİRANLAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İREM KAHYAOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERİÇ GÜRGEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SELEN HANDE KABİL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İPEK ALPERTUNGA KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
CEREN BAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
ŞEYDA ECE SARIBAŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
GÜNCE ÇIKLATEKERLİO YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BAŞAR OĞUZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
ALAZ GÜNEY ÖZYAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
NEBİH BAŞARAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN BULAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ASLI ÇIRAĞAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
İPEK ALPER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
İZZET İGAL BENARDETE KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SABAHATTİN SİNAN TANBOĞA KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MERVE CEVAHİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
OĞUZCAN İREN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
LATİFE DEFNE MUDUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
GİZEM ÖZGÖREN KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
CAN LÖK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (%50 BURSLU)
TUNÇBERK ÖZKENT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
RODNY NOVRAN PEKMEZOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
MELTEM DURAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜDENDİSLİĞİ
DOĞA KESKİNTEPE KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
CÖMERT EFE SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
ECENAZ SARAÇOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA (İNGİLİZCE ) (TAM BURSLU)
HASAN ARDA OTUZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZCAN KÜÇÜKŞAHİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ALİ EMRE KUZUCU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
CANER BEKTAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
DİLARA GÖKER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EMRE HANEDAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
EMİR HAZAR BEKAROĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.)
ZEYNEP UĞUR GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZEYNEP EROL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT (%50 BURSLU)
BARBAROS GÜLÜMSER ANKARA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MİNE ÇINAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
SELEN MANİOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MELDA HAMARAT SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
İBRAHİM BERTUĞ SUCU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.)
CANSU KÖSE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50 BURSLU)
TUĞÇE DEMİRKAPI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
SARP AKGÖNÜL SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
MEHMET ALİ BALİOĞLU MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
UĞUR ÖZTÜRK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EZGİ KUZU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
SERAY GÜRAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SELİN KÖKSAL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SİBEL SOFUOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
MEHMETCAN YEĞİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SİNAN JABBAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
ECE YILDIRIM BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (%50 BURSLU)
BERİ HARAV0N KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MUSTAFA EGE ERYILMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
EMİNE EBRU ERKAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
DEREN SÜZME İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
CEREN HAMİLOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BATUHAN SERDAROĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
ESİ NAVON YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
PELİN KORAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
HATİCE GÖZDE ÖZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (%50 BURSLU)
EZGİ DARK KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SENA AY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BÜRDE YURDAIŞIK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
ARTUN SARUHANYAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (INGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SEDA ŞENKARDEŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SİMLA İŞLER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METEOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
CANSIN CESUR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME - EKONOMİ (%50 BURSLU)
NİHAT ENGİN SOKULLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
ASLI KUZU KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
ECE ARIDURU KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
ALARA TOKGÖZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
DARİNA ÇÜÇÜLAYEF İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
LEMİ ALAKAVUK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM GÜRAY MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İ.Ö.)
ÇAĞRI SAVAŞ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
SELEN ALKIM GÜNDÜZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
EDA ŞENER SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
ZEKİ EKREM KAVİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
EGE GÖÇEK KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
DENİ YURGAF BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (%50 BURSLU)
HANDE ALARA TETİK SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
VERDA ZİNCİRKIRAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ (%25 BURSLU)
CİHAN ŞEVKİ TURAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
CAN MİMAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
NİL ATİLA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (%25 BURSLU)
BERKAN NEGİŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%25 BURSLU)
SİNAN BAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
ALİ BİRİM KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
HAZAL KARAKAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
YASEMİN ONARAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
BUSE KIRIKTAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
DİLARA YURTTAKALAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ OTEL YÖNETİCİLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BATU GÜLEK KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
VENDİ PİLASOF KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
YASEMİN İKBAL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK
TOLGA ÇINAR SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
EFE ÇUTUR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (%50 BURSLU)
CEM CELEPOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ATİLA İNANLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BUSE KANLIKILIÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ARİANA CAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
ARMAN BOYACIOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%25 BURSLU)
DİLAN YÜKSEL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ
SELÇUK POYRAZ SAYAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK
TUNÇ ÖZTÜRK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
EMRE ÜSTÜN IŞIK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ZEYNEP GURUR EL SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI
EDVİNA GÜLZARİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ
GÖRKEM ŞAVKIN PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNELERİ (İNGİLİZCE)
EMİRHAN ÖZTÜRK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MURATCAN TAYLAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
HÜSEYİN YILMAZ KERİM TULGA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI FİNANS
İZZET KAAN ABORESİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
SİNA ETEL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EREN GÜN KOVANLIKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
PEMRA OKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ( %50 BURSLU)
CEM YAZICI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
BERK VARIŞLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
YÜKSEL GÖKTUĞ ZEREN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
NAZLI TATAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
OSMAN ŞIKLAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
ORHAN YILMAZER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ ARAS İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (UOLP-SOUTHERN İLLİNOİS)
EFE CAN KURŞUN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKSU METE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY NEW PALTZ)
EMİRCAN GENÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ATA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
CEM GÜLBOY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN MÜRTEZAOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI (İNGİLİZCE)
BATUKHAN TALUY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
NAZ ASLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
ŞEVKİ ALPER UMUT YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET KONUKOĞLU GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
ZEYNEP KESERLİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ FİZİK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
CEMRE ÖZER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ÇEVİRİBİLİM (TAM BURSLU )
BATUHAN BULADOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
YİĞİT AYTUĞ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
KEREM GÜLEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BEGÜM ŞAHBUDAK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BERİL DEMİRCİOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ALPER ESEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
A.GÖKHAN MAZLUM. KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
DİLARA ASFUROĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
AYŞE NAZ ONURGÜDER KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ERHAN KARA KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
GÖKÇE GÜLKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
İPEK KEYDER SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAM.
IŞIL HIZARCI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAM.
KADİR SİLAHTAROĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAM.
MERVE YASA SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAM.
ONUR ZIRHLI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
ALİ CEM ERTEKİN SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAM.
KAAN BURSA SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAM.
AYLİN SARMAT KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
CAN ALKAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAM.
EDA YÜCEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
EZGİ BAŞARA KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
IRMAK KARAHASANOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROG.
ÖYKÜ TÜRKER KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
SELİN ARSLAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
MELDA AKANDERE SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER
DİLAN ALTINTAŞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ
OĞULCAN ŞAKRAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
NACİ KURDOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SARP KAFESÇİOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ(%50 BURSLU)
OZAN TABAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.(İNGİLİZCE) (%50 BURSLU )
ERAY ERDOĞAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MELİS HASANOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
TALYA ASFUROĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BESTE ÖZDEŞLİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU )
BARAN KORKMAZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.) (%50 BURSLU)
FURKAN ÖZYAZGAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE ) (%50 BURSLU)
GÖKÇE AĞSU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (%50 BURSLU)
GÖRKEM GÖREN IŞIK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
UĞUR GÖKALP BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
KIVANÇ GÜLDEREN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
CANA KARATUNA BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ(%50 BURSLU)
EZGİSU OLUK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (%50 BURSLU)
KURAY UMUR AYYIDIZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%25 BURSLU).
MARKUS BİLGE KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
NEBAHAT BALYEDİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ESRA TUĞBA ERTEKİN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
İPEK UZAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
MELİS FİLİZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MELİSSA HOŞKAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
İBRAHİM HEPKON KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
İDİL BAYRAKTAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
MERT GAZİOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
MERT KATFAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
MERVE KALKAVAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (İNGİLİZCE)
METEHAN KARAKAYA KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
MİNE TÜMEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE)
MURAT ATALAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
BARIŞ SÖKMEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAM.
ÇINAR BASMACI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
DENİZ ÖZTREVES KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EMRE KALKANLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ALİ BERÇEM AŞICI ANKARA Ü. MALİYE MALİYE
AYŞEGÜL SANCAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
YUSUF MISTIKOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
BAVER KARABAY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
BERKKAN CANSIZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
FIRAT TINÇ IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KAAN SUNGUR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOİNFORMATİK (İNGİLİZCE)
MURAT BESİM TİBUK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
YELİZCAN YILDIRIM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
NAZ YÜKSEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
SELİN OKAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (iNGİLİZCE)
HALİLCAN BENGİSU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
GÜNSU SAKALLIOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
FIRAT TARHAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG)(UOLP-LİVERPOOL )
MUSTAFA KARAKAŞ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU GRAFİK TASARIMI
BÜŞRA GÜNEY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
ÇAĞLAR GÜLTEKİN BOĞAZİÇİ ÜNİV. İktis. ve İda. Bil. Fak.( İktisat)
MERT MEHMET BEKTAŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İda. Bil. Fak.( İktisat)
SARP ÜLGER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Kimya Mühendisliği)
BEGÜM ÜNVER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi
ALİ GÜR GÜVENİLİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik Elektronik Fak. (Elektronik-Hab. Müh.)
ASENA ÖMEROĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi (% 50 Burslu)
TUĞÇE SENA SAĞBAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Uçak ve Uzay Bil. Fak. (Uçak Müh.)
AHMET ADIYAMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mak.Fak.(Makine Müh.)
SELEN MARANGOZOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen E. Fak. (Fizik Müh.)
CANER İSTRİGO İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Gemi İnş. ve Den. Bil. Fak. (Gemi ve Deniz Teknik Müh.)
PELİNSU AKTAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi (Ekon. İngi.)
EFE ÖRNEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İmalat Mühendisliği
YİĞİT ALİ AKKAYA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İmalat Mühendisliği
ALİN EVİHAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi
MERT SÖZERİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
AYHAN BERK ÇOLAK YDÜ (KKTC) Tıp Fakültesi
GİZEM SELVİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Elektrik Elektronik Müh. %50 Burslu)
KORAY KAVAKLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Elektrik Elektronik Müh. %50 Burslu)
MELİS KATIRCIOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Kim.-Biy. Müh. %50 Burslu)
NAZ ÇAKIR KOÇ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Kim.-Biy.Müh. %50 Burslu)
AYBERK SEZER SABANCI ÜNİVERSİTESİ Sanat ve Sosyal Bil. Fak. %50 Burslu
EROL KÖSE SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak.(Endüstri Müh. %50 Burslu)
BAŞAK DOĞRUOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Dil Bilimleri Fak.%50 Burslu)
LARİSSA AKÇETİN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
MURATCAN ÖZDEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Makine Müh. %25 Burslu)
FİKRET EFE ILISAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Makine Müh. %25 Burslu)
TUĞBA EREM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
SİMAY YILMAZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
SERRA ERKMAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
EDA ÇIDAM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Sağ. Bil. Fak. (Beslenme ve Diyabetik %50)
BEGÜM AZAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Elektrik Elektronik Müh. %25 Burslu)
KEREM ALİ İNAL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Fen Edeb. Fak. (Antropoloji %50 Burslu)
ÖZÜM MELİSA ÇETİN ÖZ YEĞİN ÜNİVERSİTESİ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi %50 Burslu
ARDA YAMAÇ ÖZ YEĞİN ÜNİVERSİTESİ İktisadi Bil. Fak. (İşl. – İngi. %50 Burslu)
HÜSEYİN EREN KALYONCU IŞIK ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak.(Endüstri Müh.i %50 Burslu)
BİRTAN İLHAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İd. Bil. Fak. (Eko.-İng. %50 Burslu)
DİLARA KAYMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İng.)
ZEYNEP ÖZGÜLTEKİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
HİRA TARAKÇI KOÇ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
HALİL CAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bil. Fak.(İşl. İng. %25 Burslu)
AKSEL GÜREL KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bil. Fak. (Eko. İng. %25 Burslu)
DİLAN DOMANİÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi %25 Burslu
SELİN YANYALI KOÇ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi % 25 Burslu
SERİM FRANKO SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh.Fak. (Müh. Doğa Bil. Fak.)
SELÇUK ERTUĞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh.Fak. (Müh. Doğa Bil. Fak.)
DENİZ TOHUMCU SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh.Fak. (Müh. Doğa Bil. Fak.)
İLAYDA BERKTAŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh.Fak. (Müh. Doğa Bil. Fak.)
EMİR ATAER SABANCI ÜNİVERSİTESİ Yönetim Bilimleri Fakültesi
ROZELİN ŞERDA YILMAZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ Yönetim Bilimleri Fakültesi
ELİFNAZ ATAÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İnsani Bil. ve Ed. Fak. (Med. ve Görs. San. – İng.)
İPEK ALARA ONUR KOÇ ÜNİVERSİTESİ İnsani Bil. ve Ed. Fak. (Med. ve Görs. San. – İng.)
CEM YAĞIZ BALDUK KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktis. İd. Bil. Fak. (İşl. – İng.)
HALİLCAN ALBAYRAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktis.İd. Bil. Fak.(Uluslar ar. İliş. – İng.)
İLAYDA CAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İnsani Bil. ve Ed. Fak. (Med. ve Görs. San. – İng.)
ALPER EKŞİOĞLU IŞIK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği Fakültesi (% 25 Burslu)
GÖRKEM AYDOĞDU IŞIK ÜNİVERSİTESİ İnş. Müh. Fak. (% 25 Burslu)
MELİH ESKİNAZİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mekatronik
SENA AVCI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
KIVANÇ GÜRSOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
EGE ACAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mim. Fak. (İkts. ve İd.Bil. Fak.-İng.)
BERK BENGİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
CANBERK ADSALAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Avrupa Birliği İlişkileri % 50 Burslu
ILGAZ BAŞARA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler – İng. %50 Burslu
ASİYE ECEM KARADENİZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi (Mimarlık – İng.)
ASLI KARAKAŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
SAMİM ÇAĞLAN SARIGÖL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İd. Bil. Fak. (İş.-İng. %50 Burslu)
NACİYE SELEN GÜLTİKEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İd. Bil. Fak. (İş.-İng. %50 Burslu)
ECEM KÖROĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İletişim Fak. (Med. İleti.Sist.)
TUAN AYDIN BAYKUT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İletişim Fak. Med. İlet. Sist.-İng. (Liverpol Üniversitesi)
KAAN MURAT İNANLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İd. Bil. Fak. (İş.-İng. %50 Burslu)
GİZEM ÖZGE ERİNÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat Fakültesi (Psikoloji – İng.)
CANDİYAR ÖĞÜTOĞULLARI IŞIK ÜNİVERSİTESİ Güzel Sanatlar Fakültesi
AYŞEGÜL UYSAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Edebiyat Fakültesi
YAĞMUR BALKANLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi
OĞULCAN SAMET GÖNÜL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Su Ürün. Fak. (Su Ürün. Müh.)
BERENT SEKO İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme – İngilizce %25 Burslu
EMİR SEVİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İd. Bil. Fak. (Ulus. Tic. ve İşlet.-İng.)
ZEYNEP NAZ BENDER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Fen Edb. Fak. – İng. Öğret. %25 Burslu
LAL PUR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İd. Bil. Fak. (Ulus. iliş.-İng. %25 Burslu)
FUAT DENİZ ADLIĞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktis. ve İd. Bil. Fak. (Ulus. iliş.-İng. %25 Burslu)
SERRA KAYA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Müh. Fak. (Genetik ve Biyomühendislik Fakültesi %25)
BURÇE BAKINER ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ İnsan ve Top. Bil. Fak. (Psikoloji-İng.)
 ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
PARMİS FATİH KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ORHAN CEM DENİZ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
ECE ERGİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
OGAN BEKAR İSTANBUL TEKNİK ÜNÜVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
CANSU TEKSEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
DİLARA AVDAGİÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MERT BAŞOT İSTANBUL TEKNİK ÜNÜVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY BUFFALO)
ONUR ÇIĞŞAR BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
BAŞAK GÜNDÜZLÜ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
BAŞAK TANER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50 BURSLU)
YİĞİT UZUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
LEVENT KAYIN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EMİR BENSUSAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
CAN ERDOĞAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) ( %25 BURSLU)
PELİN YILMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
BERFU ATALAY İSTANBUL TEKNİK ÜNÜVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI (İNGİLİZCE)
MEHMET YİĞİT ÖZÇELİK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ KÜÇÜKŞAHİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MİTHAT CAN YENER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
YAĞMUR OKAY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
UĞUR POLAT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
MEHMET SİLAHTAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
ONUR ALBAYRAK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
YAZ KOLANKAYA KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SERDAR SAĞLIK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MEHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
GÖRKE SALMAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ÖZGE ŞAHİN BAHÇEŞİHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
EMİR ERTEM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ALKAN ATAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
SİMAY TEKİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EREN GÜRDAL İSTANBUL TEKNİK ÜNÜVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY NEW PALTZ)
ECE AKICI SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MELTEM DEMİRTAŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
GİZEM KÖYMEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BERNA YELTEKİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLİK (İNGİLİZCE)
SANİ KASTON İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ TELEVİZYON HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BENSU CANBAZ İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (ÜCRETLİ)
YİĞİT ARAS TUNALI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
LARİSSA D. AZİZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE (%50 BURSLU)
CEREN TARHAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
SİMRU TAYFUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
SEBEN SOYGÜR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MEHMET SEZGİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ TOPRAK BAHÇEŞİHİR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI (İNGLİZCE) (%50 BURSLU)
SİNAN YUMAK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
CEM ERTÜRK SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BAHADIR TAVUSBAY SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
REYSİ FRESKO İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
ECEM ER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
EDA ALACALAR SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETŞM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ALİ DEĞER SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ALİ AKMANSOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ (İNGİLİZCE) (UOLP-LİVERPOOL ÜNİVERSİTESİ)
BUKET TARHAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE)
İOANİS KOLAROS SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETŞM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
SELİN SÜLER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE)
ALİ KİLERCİOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE)
MERT ŞANCI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ATALAY GÜNGÖR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) ( %25 BURSLU)
SEDA ÇULKUN BAHÇEŞİHİR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ (%50 BURSLU)
UZAY YURDDAŞ BAHÇEŞİHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
İZEL ÖZDANA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE)
EREN BAĞIŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ENFORMATİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
BELİN CÜCEOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
CANSU MÜSTECAPLIOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
ALARA ÇAMLIBEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ARAS RONAY SARI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
ATABERK VERAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
BAHADIR YİĞİTOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BARTU KAAN ERTUĞRUL SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BAŞAK GÖBEKLİOĞU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
BERK SENEM KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
CANBERK TAŞKIN SABANCI ÜNİVERSİTESİ ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
CANER ŞAHİNLİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
CANSIM MİDİLLİÇ MEF ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (% 50 BURSLU)
CANSU SARIKAYA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ
DİDEM ZENGİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGLİZCE) (% 25 BURSLU)
DİLA KIRMIZITOPRAK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
DİLARA AKSAKBOĞA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(ANKARA) HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EGE KESKİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EGEHAN BAŞOĞUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ILGIN AKSAKAL TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İPEK UĞUR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
NİLSU KOTİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
ALİ ONAT ÜNER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEM ÖMER ALBAYRAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY BUFFALO)
SELİN MADEN BAĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
TEVFİKCAN KARANFİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TUANA DEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
VANESSA TOLEDO KOÇÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
VEDAT LEVİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
YASEMİN SEZER KOÇ İNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
ZEYNEPHAN SANDALCILAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MATEMATİK (İNGİLİZCE)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
ALİ TÖREL SAYGI BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
ARAS HİÇYILMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ARTUN BAKIRCI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ATAHAN UYĞUR SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BARIŞ SEVİLMİŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BATUHAN ÇALIK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MEHMET BERKAY ÖZSÖZ MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BUĞRA BERKAN BİNGÖL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
DEFNE AKSOY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
DERİN JOVANOVSKİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
DERYA AYOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
DUYGU TURAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EGE SUCU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ELİF POLAT ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EMİR KOLAŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
EMİR TOLGAY ODABAŞI SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BURAK KÖSE SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
CAN ULUTEKİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
CEYLİN KOLAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ERDEM BOZLUOLÇAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
FATİH CAN YALÇINKAYA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (UOLP-SOUTHERN İLLİNOİS UN. EDWARDSVİLLE)
GÖKTAY GÖKÇEN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
EKİN GÜNEY ÇETİN GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
IRMAK DEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İLAYDA DURE SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ZİYA KAĞAN KİŞMİR MEF ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
LARA ÖZOZAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
NAZIM ARİFAĞAOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
OSMAN OKTAY ÖZTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) FEN FAKÜLTESİ (KİMYA)
ONUR ERDİNÇLER KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EMİNE PINAR KATIRCIOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
RENÇ AKANT ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ZEHRA REYYAN ALPAY SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SAMİ MENTEŞ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SELEN TURGUTLUGİL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SELEN KURTÇU KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
MELİKE SELİN BALIKÇI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ NDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (OLP-SOUTHERN İLLİNOİS UN. EDWARDSVİLLE)
YUSUF BOZKUŞ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA) MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İSMAİL ATABERK ERASLAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ) GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BARAN DOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
CEREN VARDAL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EMİR ABAH ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
GİRAY AKPINAR ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
GÖKSU ÇETİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
GÜNSU ÜLGEN SOYGÜR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
İREM BAŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İZEL KALMA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
LALE BOZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
LARANAZ ÜNVER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MERVE SANCAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
MİNA ÜLGEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
NEDİM LEVİ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK (%50 BURSLU)
UHDE SERENAY SUNAY ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
UMUT USANMAZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
UTKAN PEKER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İPEKSU YAĞMUR ÇAĞAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ
ZEYNEP ERDOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ZEYNEP ORAL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
AHMET CİHAN ÖKKE İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BİLGESU GÜNEŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
ALİ TÖREL SAYGI BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
ARAS HİÇYILMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ARTUN BAKIRCI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ATAHAN UYĞUR SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BARIŞ SEVİLMİŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BATUHAN ÇALIK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MEHMET BERKAY ÖZSÖZ MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BUĞRA BERKAN BİNGÖL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
DEFNE AKSOY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
DERİN JOVANOVSKİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
DERYA AYOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
DUYGU TURAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EGE SUCU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ELİF POLAT ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EMİR KOLAŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
EMİR TOLGAY ODABAŞI SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
BURAK KÖSE SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
CAN ULUTEKİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
CEYLİN KOLAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ERDEM BOZLUOLÇAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
FATİH CAN YALÇINKAYA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (UOLP-SOUTHERN İLLİNOİS UN. EDWARDSVİLLE)
GÖKTAY GÖKÇEN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
EKİN GÜNEY ÇETİN GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
IRMAK DEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İLAYDA DURE SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ZİYA KAĞAN KİŞMİR MEF ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
LARA ÖZOZAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
NAZIM ARİFAĞAOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
OSMAN OKTAY ÖZTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) FEN FAKÜLTESİ (KİMYA)
ONUR ERDİNÇLER KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EMİNE PINAR KATIRCIOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
RENÇ AKANT ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ZEHRA REYYAN ALPAY SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SAMİ MENTEŞ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SELEN TURGUTLUGİL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SELEN KURTÇU KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
MELİKE SELİN BALIKÇI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ NDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (OLP-SOUTHERN İLLİNOİS UN. EDWARDSVİLLE)
YUSUF BOZKUŞ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA) MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İSMAİL ATABERK ERASLAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ) GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BARAN DOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
CEREN VARDAL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EMİR ABAH ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
GİRAY AKPINAR ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
GÖKSU ÇETİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
GÜNSU ÜLGEN SOYGÜR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
İREM BAŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İZEL KALMA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
LALE BOZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
LARANAZ ÜNVER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MERVE SANCAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
MİNA ÜLGEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
NEDİM LEVİ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK (%50 BURSLU)
UHDE SERENAY SUNAY ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
UMUT USANMAZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
UTKAN PEKER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İPEKSU YAĞMUR ÇAĞAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ
ZEYNEP ERDOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ZEYNEP ORAL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
AHMET CİHAN ÖKKE İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BİLGESU GÜNEŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
EGE ANIL UÇAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%100 BURSLU)
DEFNE BAŞKURT KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%100 BURSLU)
ELİF PARLAR ÇAPA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MISRA SUBAŞI ÇAPA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BERFİN UBİÇ CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BERÇİN YAPAR ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BERKAY ERTUĞRUL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
EGE TEMUR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EMRE GÖKMENLER ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DENİZ YILDIZ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
ZEYNEP DAL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
ALİTAN KÜÇÜKBASMACI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DENİZ KÖSE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALİ YAĞIZ YAYLA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ECEM MEŞECİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MERT EGE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BİLGE ALKAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ASLI GÖZTEPE TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BARAN ÖZDEMİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MEHMET KÜÇÜK BEZM-İ ALEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%35 BURSLU)
ALEYNA DAL BEZM-İ ALEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BESTE ASENA BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NURAY ARIDURU KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%25 BURSLU)
URAZ GÖKTEKİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (%25 BURSLU)
CEMRA KAPLAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (%25 BURSLU)
ÇAĞLA SIRA DULAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ (%25 BURSLU)
SİNA BARLAS SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER (%25 BURSLU)
DOĞA ERDOĞAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BİLGEHAN KORUCUOĞLU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%25 BURSLU)
ECEM ÖZTÜRK BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%25 BURSLU)
CEM GÜNEŞ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (%25 BURSLU)
STEFANİ TAŞO YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
KEREM GÜL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
ZEYNEP YILMAZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
ŞEVVAL OLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
İREM SABUNCU KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
TANER ALTINMAKAS KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
ARDA ARAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
BATUR SADIÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEREN AŞKIN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİCAN EROĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMRE TÜRKEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ATA KARAYEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİLA GÜNAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEM ARPASATAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ÜNAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ÖZLEMİŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ATEŞ TOĞRUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
TURGUT KARTAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
BURCU BİLGİN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DERİN SENGİRAY GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
GAYE ASLAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
KARDEM GÜNDAY ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
EMİR KAAN YAYLA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP GÜVENİLİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
EDA PODA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
EGE AK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BARIŞ ÖZCAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%100 BURSLU)
EMİRHAN KARA KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%100 BURSLU)
ANIL SIVACI KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%100 BURSLU)
NİLSU KARAKIŞLAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (%100 BURSLU)
ASİLTAN ÖZER MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
İREM ŞARLAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
SELİNA GÖKSÜ ERDİNÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
YUDUM ÖZTEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ROJDA AKSAKBOĞA KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ (%50 BURSLU)
İPEK YILDIR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50 BURSLU)
TOLGA AŞIK KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ERBİL KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
ELİF ÇAĞLA AK KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
ZEYNEP AKINCI KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
ESRA BEŞCAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
PINAR AYDINDAĞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
HÜSEYİN ATEŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
MELİS ERDOĞAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
ESRA ÖZTOYGAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ZEYNEP NAZ UĞURLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SELİN GÜROCAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
NEDİM BARIŞ ÖZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SENA DOMANİÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
BAHAR BUZACIOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
ELİF EYÜBOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HASAN BERK ERTAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GAMZE ÖZOK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
EMRE İSKENDER SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEM PARLAR SABANCI ÜNİVERSİTESİ DOĞA BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİĞİ
ORHUN ÖZDEMİR SABANCI ÜNİVERSİTESİ DOĞA BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİĞİ
ALP DOKGÖZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ
DURU SARIOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ
ELİF FİLİZTEKİN SABANCI ÜNİVERSİTESİ DOĞA BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİK (%50 BURSLU)
NAZ ERENLER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50 BURSLU)
SELEN AKAY BİLKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)
ECEM MUTLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK (%50 BURSLU)
YAĞMUR DUMAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ (%50 BURSLU)
KAAN UZEL SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER (%50 BURSLU)
ELİF YÜCEDAL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (%50 BURSLU)
ÖYKÜ BAŞ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)
FIRAT ORAL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (%50 BURSLU)
ECE DURMAZ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
CEYDA NUR YALÇIN İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ FİZİK VE REHABİLİTASYON (%50 BURSLU)
DİLARA OĞUZ İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)
MISRA ÖZ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (%50 BURSLU)
BERİL TAYLAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (%50 BURSLU)
DEHA VERAL MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
DENİZ ERDOĞAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (%50 BURSLU)
MEHMET ALİ İNAL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI FİNANS (%50 BURSLU)
EGE AKÜLKER SABANCI ÜNİVERSİTESİ DOĞA BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİK (%25 BURSLU)
YİĞİTHAN BİLGE SABANCI ÜNİVERSİTESİ DOĞA BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİK (%25 BURSLU
BARTU ER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
BİLGE DENİZ KÜEY ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%25 BURSLU)
ERİN GÜRDAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ ( %25 BURSLU)
UMUT ARIKAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİR PINARBAŞI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELA ÜNLÜÇERÇİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP YAMANLI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
AKSEL YAHNİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ALİHAN TOMRUKÇU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
MAKBULE NESLİHAN AŞICIOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ
KAAN ÇINAR ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
DEFNE TEOMAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
SELİN ALPASLAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
HALİDENUR KAZDAL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ALEYNA KEKEVA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK
MİNA YILLIK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
LAL MENGÜÇ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
DORUK AZİZOF BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETME
UĞUR SONSIRMA BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA
SUAY GÜRERK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
AYBERK UYSAL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ALARA ÖZTÜRK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BETÜL FİLİK BEYKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
İDİL ÇINAR KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

 

ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
SAĞLIK Tablo alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.
ALPEREN KÖSE ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
ALPEREN ACAR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYBÜKE KIRTIL İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
AYKUT ERENLER İSTANBUL ÇAPA TIP FAKÜLTESİ
BEGÜM EVRENER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BERFİN ÇALIK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ   (%25 BURSLU)
BERK TALAY ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BERRAK PINARBAŞI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
CANSU ŞEKER ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK         (%50 BURSLU)
CEREN ZENGİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK         (TAM BURSLU)
DEMET AYDOĞAN İSTANBUL ÇAPA TIP FAKÜLTESİ
ECE ELÇİN BEZM-İ ALEM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ        (%50 BURSLU)
ELİF MERT YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  (%50 BURSLU)
ELİF BAŞARIR KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (%50 BURSLU)
ENİS GÜMÜŞOĞLU ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  (%50 BURSLU)
İLKER YILMAZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ   (%50 BURSLU)
İPEK İMAMOĞLU MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ   (%50 BURSLU)
İREM YONTÜRK MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ   (%25 BURSLU)
KUTAY BERK YAMAN TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
MELİSA ULUCAN İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ ECZCACILIK    (ÜCRETLİ)
MURAT FURKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  (%100 BURSLU)
NAZLI ZENGİN McGİLL KANADA BİYOKİMYA
NURSEDA AKDOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ    (TAM BURSLU)
SELİN TARHAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ   (%100 BURSLU)
SEMRA KÜRELER TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
TOLGA AŞKINER İSTANBUL ÇAPA TIP FAKÜLTESİ
MÜHENDİSLİK
AHMET BAYBARS BOZKURT YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AHMET CAN GÜMÜŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET SAMİ YALÇINTAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK             (%50 BURSLU)
AKAN NEFESOĞULLARI KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (ÜCRETLİ)
ALİ COŞKUN ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ALİ SEREN KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
ALİ TALİP AKKÖK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİHAN MAZLUM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ALPER SONATA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME -METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN TEKOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ÜÇKARDEŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
BEGÜM KARADAYI KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
BURCU DOĞA KAMACI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURÇAK ÖZEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BUSEMİS ÖZER KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (ÜCRETLİ)
BÜŞRA ELGİN ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
CAN SOLAKOĞLU ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN KALKAN TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CENGİZ KAAN BALIM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ÇAĞLA KARACALI ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
DENİZ GÖKDEMİR ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ METALÜRJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
DERİN BALIKÇI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (ÜCRETLİ)
DİLARA SAİTOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DOĞA ALMAÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA
DOĞA TURGUT KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (ÜCRETLİ)
EKREM DALOĞLU ODTÜ UZAY VE HAVACILIK MÜHENDİSLİĞİ
ELİF DEMİRALP SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ        (%25 BURSLU)
EMİR KAPLAN BOĞAZİÇİ  ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EMRE TATLI İSTANBUL TEKNİK  ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ŞEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (ÜCRETLİ)
EMRE CANİKLİOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK    (%50 BURSLU)
EMRE BULADOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ    (%25 BURSLU)
ESİN TUNCER DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
FULYA ERGENE ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ÇETÜKKAYA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
GÜLDEN BEYZADE ODTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HEPER AKAR ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK        (%50 BURSLU)
İKRA SAATÇİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK        (%50 BURSLU)
İREM DERYAOĞLU ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İREM KARAESMEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
JALE NERGİS BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN DIGDIGOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
KEMAL SOYKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KEREM ATAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
LAL ERGÜVEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (ÜCRETLİ)
MELİSSA SANTULU EGE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
MELTEM GÜLER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK  (%50 BURSLU)
MERTCAN GÜNEŞ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERTCAN ÖZDEMİR IŞIK ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
MERVE SEYMEN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NİLSU KUŞÇU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZ KARACALI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ŞERİF AY SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ (ÜCRETLİ)
ÖMER YİĞİT GEVREK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
RANASU YILMAZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
SEÇİL EKMEKÇİOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK        (%25 BURSLU)
SELCAN YALÇINKAYA MEF ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK        (%50 BURSLU)
SELÇUK BAŞARIR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SELİN MUTLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK        (%25 BURSLU)
SERENA UZUNOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK        (%50 BURSLU)
SERMET KARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SİMGE ÇETİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (ÜCRETLİ)
ŞİLAN KAYA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR BAŞOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UZAY ONAT SEVİNÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
VOLKAN TURGUT KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ  (%25 BURSLU)
YAĞIZ TANRISEVEN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
YAĞMUR ILICALI KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (ÜCRETLİ)
YAREN ALÇAM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK        (%50 BURSLU)
YASEMİN UYSAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ      (ÜCRETLİ)
ZEYNEP EMEL TURGAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EKONOMİ-İŞLETME
AHMET DOĞANCI ODTÜ İŞLETME
ALARA KABA KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME          (ÜCRETLİ)
ALİ KARSU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ          (%50 BURSLU)
ALİ EMRE TUNALI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI         (%50 BURSLU)
AYBÜKE YAĞCI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI         (%50 BURSLU)
BAHA TANRISEVEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ       (%25 BURSLU)
BARIŞ SARAÇOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME  (ÜCRETLİ)
BEGÜM ÖNCÜ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME  (ÜCRETLİ)
BEGÜM DÖNMEZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI FİNANS              (%50 BURSLU)
BERFİN ÖZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI         (%50 BURSLU)
BERFİN DOĞRU KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (ÜCRETLİ)
BERK DENİZERİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETME VE TİCARET            (%50 BURSLU)
BERK TAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE TİCARET            (%50 BURSLU)
BERKE GÜRKAYA KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (ÜCRETLİ)
BUĞRA BUDAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ         (%50 BURSLU)
BURAK AKSOY KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ         (ÜCRETLİ)
DOĞA SELİNA SAVAŞ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME            (%50 BURSLU)
ECE SEREN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
EKİN ETUŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER         (%25 BURSLU)
ELİF HANEDAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ELİF ULUSAYAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ          (%50 BURSLU)
HİLAL NUR ALÇAM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI  FİNANS              (%50 BURSLU)
KEMAL BARIŞ ÇETİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (ÜCRETLİ)
KEREM YİĞİTOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (ÜCRETLİ)
MEHMET ALP TOPAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (ÜCRETLİ)
MELİKE İŞGÖRÜR ODTÜ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MELİS TURHAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
MELİS YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME           (%50 BURSLU)
METİN TUNÇ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME           (%50 BURSLU)
MİNA KANGAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER          (%50 BURSLU)
NERMİN CESUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG)
NİLSU DALKILIÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER         (%50 BURSLU)
POYRAZ EROL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ           (%50 BURSLU)
SEZGİN GİRAY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SİNEM HAMAMİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ           (%50 BURSLU)
SUDE KURTOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
YAMAN KILIÇBAY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
HUKUK
ALİ BERK PERÇİNER MEF ÜNİVERSİTESİ (%50 BURSLU)
AYTAÇ KALBEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
CEREN ÖZGÜLEN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
CEREN DELİPINAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ (ÜCRETLİ)
ESMANUR İZÇINAR MARMARA ÜNİVERSİTESİ
KAAN ÖZYURT KOÇ ÜNİVERSİTESİ (ÜCRETLİ)
METE GÜRLERTÜRK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (%50 BURSLU)
NELİN DOĞANELİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (ÜCRETLİ)
ORKUN ARTIIŞIK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (%25 BURSLU)
SARPER ÖDEV KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (%50 BURSLU)
SERRA BEYAZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (%50 BURSLU)
YASEMİN YÜKSEL BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (%50 BURSLU)
PSİKOLOJİ
ALİ TEPE KOÇ ÜNİVERSİTESİ
AYŞE NUR ŞENOZAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (%50 BURSLU)
BALCASU ÖZKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (ÜCRETLİ)
BEGÜM ŞERBETÇİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
CEM ÇİÇEKÇİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
CEREN TEZEL IŞIK ÜNİVERSİTESİ (%75 BURSLU)
EDA YEŞİM CELEP KOÇ ÜNİVERSİTESİ (ÜCRETLİ)
ERAY MARŞAP BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK  Tablo alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.
İSİM ÜNİVERSİTE BÖLÜM BURS
ALPEREN KÖRDEMİR İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
AYŞE ÖZGENAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BAHADDİN ERTURAL BEZM-İ ALEM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 50%
BERKAY TOPRAK TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BUĞRA KIVRAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ (CERRAHPAŞA) TIP FAKÜLTESİ
BUSE SULTAN GUMRU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DİCLE ERGÜL BEZM-İ ALEM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 75%
ECE SU BEKTAŞ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYATETİK 50%
ECEM  SUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ (CERRAHPAŞA) TIP FAKÜLTESİ
EGE  GÜL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ERSAN TOKGÖZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ (CERRAHPAŞA) TIP FAKÜLTESİ
EDA GÖLGECİ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
ELİF AYBALA AYTURAN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ 50%
ERAY TOPÇU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ (ÇAPA) DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
GÖKÇE CAN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 50%
GÖKSU YILDIZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 100%
GÜLENDAM ZEYTİN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TAM BURSLU
HÜSEYİN MACAR ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ ÜCRETLİ
METİN CAN KARA BEZM-İ ALEM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 50%
MİNA ŞEKER OKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
TİBET TEKSÖZ İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 20%
TUANA KOMUT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TAM BURSLU
TUBA ERGÜN ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ ÜCRETLİ
UMUT KARA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
YİĞİT SAYGILI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP CEMRE TUNÇEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TAM BURSLU
ZEYNEP UMAY GÜRBÜZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 50%
MUHENDİS -MİMAR
İSİM ÜNİVERSİTE BÖLÜM BURS
AHMET ÇOBANOĞLU ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİ EMRE ESER İTÜ MATEMATİK MÜH.
ALİ KEREM YILMAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 75%
ALP AKIN IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM 50%
ANDER ULUTEKİN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 50%
ARDA SOKOL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ÜCRETLİ
AYLİZ GÜNDOĞDU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 25%
AZRA GENÇYUVA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (İNG.)
AZRA ŞİŞMANOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ 50%
BAHAR ERDENER KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU
BARTU BALİOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 25%
BAŞAR HÜRTÜRK ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BATURALP BİLGİN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 50%
BATURALP İNCE YURTDIŞI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN KONDAKÇI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERİL KONDAKÇI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERK ÖZDEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 25%
BURAK AYATAÇ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ TASARIMI TAM BURSLU
BURAK KELEŞ BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BUSE  SAĞLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA TAM BURSLU
CAN DİLİKOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA AYDIN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
DENİZ DARAR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIMI TAM BURSLU
DOĞA AKKAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MĞHENDİSLİĞİ
DOĞANUR KARANFİL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (İNG.)
DORUK BUDAK EGE ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
EFE GÜRBÜZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 25%
EFE TAŞÇI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ 50%
EGE KARAMELEK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 25%
EMİR TİRYAKİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ÜCRETLİ
ERTUĞRUL YILDIZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
EYMEN KARA SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 50%
GAYE ALICI GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
HİDAYET TONKA ATILIM ÜNİVERSİTESİ UÇAK GÖVDE MOTOR
İPEK OSMANOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL EMRE YILDIZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METAL, VE MALZ. MÜH.
KAAN SÖNMEZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
KUBİLAY SARUHAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KUTAY ARICAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 25%
MERT KURU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT ONAT ZIRHLI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
MISRA BİLGE DİKER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MEKAN TASARIMI 75%
MİLEYNA MARAL KEŞÇİOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED EMİR İNCE SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TAM BURSLU
MUSTAFA CEM AKSU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA İZÇINAR İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NESLİHAN ŞİŞMAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
OZAN KONDAY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 50%
ÖZGE KENDİRCİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SELEN OSMANOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
SİNAN GÜRLEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SİNAN HACISOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞİMAL ÇAKMAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ÜCRETLİ
ŞÜKRÜ ANIL KUZEY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 50%
TOLGA KILIÇASLAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UFUK CANER ÖZYURT İHSAN DOĞRAMACI (BİLKENT) ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ ÜCRETLİ
UMUT ZÖHRAP İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UTKUNUR DERUN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ ÜCRETLİ
YAĞIZ YAZICIOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR SELVİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME VE METALÜRJİ MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT TEKELİOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ZEYNEP YEDİKARDEŞ MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 50%
İŞLETME- EKONOMİ-ULUS.
ALP AKSEL YAMANEL SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ 25%
ALVİN YEŞİLBAHAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI FİNANS 50%
ASLI BAYKAL IŞIK ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ TAM BURSLU
AYŞE SANEM ERDOĞAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ÜCRETLİ
AYŞE ŞALİKOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET 50%
BATUHAN DEMİR İSTANBUL AREL SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 75%
BEGÜM KAÇMAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER %50+%20
BENGİSU BAYSAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
BENGİSU EKEN GALATASARAY ÜNVİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ
BERKAY SEZGİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BERRİN ZENGİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER 50%
BORA AKARCA KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ÜCRETLİ
BERFİN GÜRBÜZ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BURAK GÖRK İSTANBUL SEBAHATTİN ZAİM İKTİSAT 75%
CANER ERAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE EKONOMİ 50%
CEYDA HATİPOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
CEYLİN ÇUVALCI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER 50%
ÇAĞAN DOĞRU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER 50%
DEFNE ATALAY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
DERİNCAN ÖZDEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETME 50%
DOĞU DEMİRTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
DOĞUKAN YILDIRIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT(İNG.)
ECE KAYIKÇI KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR 25%
ELA SU ATILGAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ 50%
ELİF NAZ ÖNOL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER 50%
GAMZE ŞENTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG.)
İKRA YETİMOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER 50%
İPEK ERGÜL GALATASARAY ÜNVİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ
İPEK TAŞKIRAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
MEYZİ OJALVO SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ 25%
ORHUN COŞKUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG.)
ÖMER ACARBAY ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
RİELLA TOLEDO KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ 25%
SANEM ERDOĞAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SELİN İMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SELİN YILDIRIM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YENİ MEDYA
ŞEVVAL ATAKUR YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK 50%
ŞEVVAL AYDIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ZEYNEP ÇOMCUOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI 25%
ZEYNEP TEKİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
HUKUK
İSİM ÜNİVERSİTE
ALP BORA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ARDA UĞURLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
AYTAÇ BİLGEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ
BUSE YİĞİTER GALATASARAY ÜNVİVERSİTESİ
HELİN EROL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
İDİL GEZER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İREM SALLAKÇI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İZEL GÜZEL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
KEREM AYAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ
MEHMET FATİH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
OKAN MENGEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ONUR YILMAZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
ÖYKÜM KORUCA MARMARA ÜNİVERSİTESİ
PELİN ÇELEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
RUHİ SAPMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ
SERHAT TOKGÖZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ
BENGİSU EKEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 25%
BÜŞRA SEVEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
CEREN KAYACIK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 25%
DEFNE KUTAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ
EFE TARGIN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLİ
PİLOTAJ
ÖMER EFE BAŞ OKAN ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLİ
TEMEL BİL.
DİLA GÜRSOY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
DURU USTAOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT 75%
İREM BİLGİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TARİH
LİDA YEŞİLBAHAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ 50%
RABİA ŞİMAL ÇAPAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK (İNG.)